půjčování Venēsis prodej Đianthē

Úvodní stránka > O Đianthē

O Đianthē

Společenské móda pro vás

Vážení zákazníci, pobočka Dianthé Praha v OC Galerie Harfa byla UZAVŘENA. Omlouváme se. Prosíme, sledujte další dění a informace na Facebooku Dianthé nebo zde na webových stránkách.

Děkujeme a omlouváme se.


Đianthē, to jsou společenské šaty, krátké šaty, sexy koktejlky, šaty pro maminky na svatbu, dámské halenky, kalhoty, sukně, jeansy, kabelky, šaty na maturitní ples, do tanečních, na promoce apod.

Prodejna Đianthē Praha a její společenské šaty jsou pro vás na trhu od roku 2005. Letos je tomu již 12 let, co se nám ÚSPĚŠNĚ DAŘÍ Vás oblékat na výjimečné společenské události.

CO JE DŮKAZEM NAŠEHO ÚSPĚCHU?

Pravidelně se k nám vracíte a přivádíte stále nové a nové zákaznice! Vážíme si toho a Vaši důvěru ještě pěknou řádku let nemíníme zklamat.

ŠIROKÝ VÝBĚR SPOLEČENSKÝCH ŠATŮ A MÓDY NA PRODEJ V PRAZE

Nové modely pro Vás vždy pečlivě vybíráme a dodáváme od ověřených zahraničních výrobců a značek. Kvalitu si hlídáme. Originalitu vyžadujeme.

ŠATY SI MŮŽETE I JEN PŮJČIT

Prodejna Đianthē Praha úzce spolupracuje s Půjčovnou společenských šatů Venésis Praha, sesterskou společností. Společenské šaty k zapůjčení doporučujeme právě ZDE

OBSLUHA

V Đianthē Praha Vás obslouží profesionální MÓDNÍ STYLISTKY – milé a usměvavé studentky oděvních škol (SŠ i VŠ) nebo vyučené dámské krejčové, které práce ve společenském salonu i s módou baví a naplňuje. Obchodní dovednosti přebírá obsluha přímo od majitelky salonu, paní Marcely Venhodové, která v oboru s módou a společenskými šaty pracuje více jak 15 let

ODBORNÉ PORADENSTVÍ

Módní stylistky Vám ochotně poradí, jak správně šaty vybrat podle druhu společenské akce a typu Vaší postavy. Doporučí vhodnou barvu šatů a módní doplňky.

ÚPRAVY ŠATŮ NA MÍRU

Dle materiálu a střihu šatů.

NEWSLETTER

Zákaznice Đianthē Praha dostávají newsletter s novinkami prodejny společenských šatů Đianthē Praha i z Půjčovny svatebních a společenských šatů Venēsis. V newsletteru najdou novinky ze svatební a společenské módy, informace o slevách, akcích a soutěžích. Přihlaste se k odběru newsletteru v sekci SLEVY a NOVINKY na Váš email

ISIC

Đianthē Praha je partnerem systému slevových karet ISIC. Na půjčení nebo nákup jakéhokoliv sortimentu v salonech Venēsis Třebíč a Đianthē Praha získávají majitelé kartet: ISIC, ITIC, IYTC, SCHOLLAR a ALIVEKARTA, slevu 10%.

CELEBRITY V Đianthē Praha

V salonu Đianthē Praha si pravidelně kupuje nebo půjčuje šaty na párty a moderování krásná NIKOL MORAVCOVÁ. Jak jí to sluší můžete posoudit v galerii PLESOVÝCH ŠATŮ nebo ZDE, kde je zobrazena v našich šatech postupně na 3 akcích!:-)

Přejeme Vám, aby krásné společenské šaty značky Đianthē Praha vytvoříly ve spojení s Vaší osobností harmonii sebevědomí a elegance a Vaší přirozené krásy.

VLOŽTE svou e-mail adresu do políčka SLEVY a NOVINKY na Váš e-mail (v pravém horním rohu stránek) a získejte jako první informace o našich AKCÍCH, SLEVÁCH a NOVINKÁCH ze světa společenské a svatební módy.

spolecenske_saty_praha.jpg

Zpět na hlavní stránku