půjčování Venēsis prodej Đianthē

Úvodní stránka > Tipy

Tipy

Tipy ze světa společenské módy od Đianthē Praha

Hvězdné tipy z OSKARŮ 2013

Vizáž i doplňky ke společenským šatům – inspirujte se Holywoodem!:-)

Tipy a triky pro krásu od Dianthé Praha

Tipy a triky pro krásu od Dianthé Praha

Tipy na kabelky ke společenským šatům od Dianthé Praha

Tipy na kabelky ke společenským šatům od Dianthé Praha


TIPY NA VEČERNÍ SPOLEČENSKÉ ŠATY ANEB PROČ NESKONČIT ZASE V ČERNÝCH

Letošní společenská móda je pro ženy výzvou: NEJÍT na ples či jinou večerní akci V ČERNÉ! :-) Jistě jste si všimli, že převážná většina českých žen sáhne nejčastěji po černé. Nutno říci, že právem: černá je totiž sázka na jistotu – opticky zužuje, nevyniká a mnohdy je opravdu i sexy. Ale proč tam, kde „malé černé“ nepředepisuje dress code, nezkusit změnu a NEZAPŮSOBIT BAREVNOSTÍ? Barvy omlazují, zaujmou a dodávají šmrnc.

I tvůrci společenské večerní módy se inspirovali trendy běžné módy pro podzim a zimu 2011–12 a vytvořili kolekce plné barev. Značka LUXUAR FASHION ze salonu Venésis & Dianthé je toho svou nabídkou společenských šatů důkazem:

 • různé kombinace barev
 • něžné duhové a akvarelové přechody
 • efektní prvky zvířecích či květinových vzorů
foto-1.jpg

Barevnost šatů zjemňují lehké materiály, převážně šifon a jeho vrstvení, nepravidelné a i pravidelné plisování, dlouhé cípy, různé mačkání apod.

Pro zájemkyně o JEDNOBAREVNÉ šaty by měla být tuto sezonu na prvním místě barva zářivá královská modř anebo nadčasová výrazná červená.

foto-2.jpg

„Co se týče STŘIHŮ večerních šatů, pak letos dominuje splývavost, obtékání postavy, popř. rozšíření od boků nebo kolen dolů, vysoký pas a střižení pod prsa. V oblasti dekoltu převažuje rafinovaná asymetrie na jedno ramínko nebo za krk. Případnou jednoduchost oživují různé prostřihy v siluetě šatů, např. na jedné straně pasu nebo části zad anebo dlouhé rozparky u nohou.“ uvádí Veronika Kuchařová, stylistka salonu Venésis & Dianthé Praha.

foto-3.jpg

KRÁTKÉ BAREVNÉ KOKTEJLOVÉ ŠATY jsou ozvláštněny nabíráním a vrstvením lehkého šifonu, řasením, různým skládáním materiálu přes sebe do pásků, či výrazný páskem s ozdobou v jiné barvě než jsou šaty. A jako u dlouhých šatů je důraz kladen na asymetrii – jedno ramínko, a pas. Střih a barvu krátkých šatů zvolte dle postavy i věku.

foto-4.jpg

Inspirujte se známými osobnostmi z médií. Například NIKOL MORAVCOVÁ (moderátorka a modelka) – zazářila na nedávném vyhlášení vítězky Elite Model Look, snad jako jediná z ostatních pozvaných, ve výrazných veselých barvách, zatímco její kolegyně z branže zvolily monotónní černou a splynuly..

Nikol Moravcová v šatech Dianthé & Venésis

(autor článku: I. Literová pro Venēsis & Đianthē, r. 2011)


Nepodceňte PŘÍPRAVU na Váš důležitý večírek, taneční nebo ples

Tohle je seznam, na co nemáte zapomnenout, pokud si chcete na VašÍ večerní akci VĚŘIT a UŽÍT SI ji:

 • Zpevnit postavu (převážně partie dekoltu, rukou a břicha)
 • Koupit nebo půjčit šaty v Đianthē nebo Venēsis
 • Přihlásit se do soutěže Dianthé a Venésis o večerní make-up a účes zdarma
 • Koupit nebo půjčit boty a doplňky
 • Věnovat větší péči o pleť a vlasy
 • Objednat se na manikúru a pedikúru

  Pokud začnete s přípravami včas, nehrozí Vám stres ani zbytečné výdaje navíc. Hledejte v přípravách na ples zábavu, na konci Vás čeká odměna v podobě Vaší SEBEVĚDOMÉ KRÁSY!

nejmensi.jpg

DOPLŇKY KE KRÁTKÝM SPOLEČENSKÝM ŠATŮM

Ke krátkým společenským šatům si obujte lodičky na vysokém podpatku. Prodlouží vám nohy a upoutáte tak pozornost.

A jako vždy – dejte pozor na barvy! K přírodní barvě šatů či k „malým černým“ si můžete dovolit výraznou barvu lodiček.

Nynější trend: neonové a lesklé barvy, klasická podoba lodiček či na mírné platformě, anebo hit letošního léta – páskové ke kotníkům.

Jako kabelku zvolte malá psaníčka: barevná, lesklá, se vzory… Šikovně kombinujte dle barvy nebo vzoru na šatech.

(autor článku: I. Literová pro Venēsis & Đianthē, r. 2010)

d-tipy1.jpg d-tipy2.jpg

MILUJEME KOSTÝMKY!!..PROČ?

Dobře vybraný kostýmek Vám:

 • zajistí sexy postavu
 • změní Vaši chůzi na vyzývavou a elegantní
 • zaručí důstojný dojmem

Dnes se, milé dámy, můžete cítit v kostýmku pohodlně celý den, protože: Dobře vybraný kostýmek už dávno není o upjatosti nebo usedlosti!

Co ke kostýmku?

kostymek.jpg
 • Podpatky! Ať už zvolíte lodičky, páskové sandálky nebo vysoké kozačky.
 • Silonky! Jemné černé, popř. antracitové. Ideálně s jemnou linkou na zadní partii nohou. Je to velmi sexy prvek. Výjimečně použijte tělové silonky a když tak jemné jako pavučina. Zakažte si jakékoliv lesklé!
 • Holé nohy pouze za předpokladu, že jste po důkladné depilaci, kvalitní pedikúře, opálená a bez křečových žil.
 • Doplňky. Záleží k jakému kostýmku je chcete použít. Pokud máte jednoduchý černý nebo šedý oživte jej o kontrastní kabelku, z kvalitního materiálu, výraznou co do barvy i velikosti. Boty ale nechejte černé. Nebo naopak – kabelka nechť je decentní, ale boty zvolte s kontrastní barvou. Pokud máte jinak barevný kostýmek než je černá a šedá, se zajímavými detaily ve střihu, stačí nenápadná kvalitní kabelka i obuv. Ideálně barevně sladěná.
 • Šperky šetřete Náušnice nenápadné, řetízky i náramky nechejte doma.

Kostýmek je navíc úžasně flexibilní součást šatníku. Jednou stačí vzít pouze sukni a doplnit ji halenkou či jen svetříkem. Nebo naopak sukni vyměnit za hit loňského podzimu – šortky – a dát k nim sako. Toto jaro/léto se opět vrací kdysi tolik oblíbený hit – sako k džínům. Když se v kostýmku uvidíte v zrcadle, jste najednou ZA DÁMU! Celý tento outfit Vás přinutí hlídat si chůzi, postavit se rovně, zatáhnout břicho a užívat si obdivných pohledů okolí. A právě za tento pocit kostýmek stojí zato mít!

(autor článku: I. Literová pro Venēsis & Đianthē, r. 2010)


Zpět na hlavní stránku