BŘEZEN 2010

Novinky, rady a tipy o společenské módě vám přináší Đianthe a Venesis

 
Galerie společenských šatů | Galerie svatebních šatů | Đianthe na Facebooku | Venesis na Facebooku

 


Navštivte svatební a společenský salon VENÉSIS
a ZÍSKEJTE UNIKÁTNÍ POUKAZ NA SLEVY
služeb a produktů související s přípravou Vaší svatby!!


Předejte tento e-mail nevěstám v okruhu vašich známých a blízkých

 


Milé nevěsty, pokud jste navštívili X. Svatební veletrh v hotelu Diplomat v Praze, určitě Vám neunikla možnost zúčastnit se naší atraktivní soutěže snů snad každé nevěsty - O zapůjčení svatebních šatů v hodnotě 10.000 Kč!!

Momentálně probíhá její vyhodnocení a o výsledcích i její výherkyni Vás budeme informovat v příštím E-mailovém zpravodaji.

 

Zájem i účast v naší soutěži MATURANTKA 2010 byla opravdu velká! Výherkyně, které měly to štěstí a byly vylosovány si cenu soutěže patřičně užily. Vždyť pro některé to bylo první setkání s profesionálními vizážisty i kadeřníky v životě!

A jak příprava na maturitní ples vlastně probíhala a dopadla? Zde jen malá ukázka vybraných soutěžících. Více fotodokumentace a komentářů na webových stránkách www.dianthe.cz.

Proměny MATURANTEK:

 

Přišla Vám pozvánka na večírek, matiné či banket?

Zjišťujete, že vlastně ani netušíte na jakou událost jste zváni? Uvádí hostitel na pozvánce také plno neobvyklých zkratek, anglických či francouzských výrazů? Kdo není zvyklý, většinou bezradně přemýšlí, „co to všechno vůbec znamená?“

K vysvětlení některých výrazů z terminologie, která se na pozvánkách běžně objevuje, Vám nabízíme níže uvedený stručný výklad nejčastěji používaných slov.

  • R.S.V.P. - repondez s´il vous plait - račte laskavě odpovědět, potvrďte svou účast, nebo se omluvte

  • RLO - račte laskavě odpovědět

  • Regrets only - použijte uvedené telefonní číslo, když omlouváte svoji neúčast

  • p.m. - pour memoire - pro připomínku (pozvánka zaslaná hostitelem jako druhá v pořadí, kterou chce zvaného na akci opět upozornit. Je projevem velké úcty vůči zvanému, hostiteli na účasti hosta velmi záleží.)

  • s.t. - sine tempore - přijďte přesně

  • c.t. - cum tempore - čas příchodu je volný, v řádu desítek minut

  • Dress code - instrukce, co si obléci na událost, kam jste zváni (většinou se uvádí hlavně pro muže, žena se oblékne vždy tak, aby s mužem ladila. V případě, že jde žena bez doprovodu, musí se ve výrazech dress codu také vyznat, aby věděla jaký druh oblečení zvolit.) Pokud není Dress code uveden, o oblečení rozhoduje druh akce – raut, koktejl, ples apod.

Už jen fakt, že jste pozvánku obdrželi v písemné podobě, je známka toho, že se bude jednat nejspíše o významnou akci společenskou, kulturní, či politickou. Pokud pozvání na akci přijmete, pozvánku nevyhazujte, budete ji pravděpodobně potřebovat u vstupu na daném místě.

 

Přidejte se mezi fanoušky značek Đianthe a Venesis. Budeme vás pravidelně informovat o všech akcích, soutěžích a novinkách. Budete v obraze. Stačí jen kliknout…