ÚNOR 2010

Novinky, rady a tipy o společenské módě vám přináší Đianthe a Venesis

 
Galerie společenských šatů | Galerie svatebních šatů | Đianthe na Facebooku | Venesis na Facebooku

 

Milé zákaznice, budoucí nevěsty,

již po desáté se v Pražském hotelu Diplomat konal největší SVATEBNÍ VELETRH v České republice. Salony Đianthe a Venesis se zde stejně jako každý rok představily s novou kolekcí. Tentokráte to byla kolekce luxusních italských svatebních šatů zn. NicoleSpose nebo holandské zn. Veromia.

Výstavní stánek Đianthe VYHRÁL u Vás zákaznic a všech návštěvníků veletrhu v anketě o NEJLEPŠÍ PREZENTACI v roce 2008! Doufáme, že jsme vás o svém prvenství přesvědčili i letos!

 

Rozhodli jsme se, že pro budoucí plesovou sezonu 2010 budeme prezentovat nové kolekce večerních šatů na modelce z řad našich zákaznic. Tedy na jedné z Vás!

PRÁVE VÁS HLEDÁME, jako novou tvář Đianthe.

A nevadí nám, pokud nemáte zkušenosti modelky. My ji z Vás uděláme!

 • Objevíte se na homepage webových stránek Đianthe
 • Ve fotogalerii večerních šatů
 • Na vybraných prezentačních tiskovinách zn. Đianthe
 • Navíc všechny použité profesionální fotografie dostanete od nás jako dárek.

Chcete se naší soutěže zúčastnit?

 • Pořiďte si šaty z Đianthe nebo Venesis v době od od 1.1. do 31.3.2010.
 • Vyfoťte se v zakoupených šatech Đianthe nebo Venesis.
 • Zašlete nám 2 své fotografie v těchto šatech (i z akce).

O vítězce rozhodne nezávislá porota a bude oznámena v průběhu měsíce dubna 2010.
Fotografie zasílejte na e-mail: soutez@dianthe.cz
Staňte se modelkou Đianthe!!!


Nehledáme dokonalost a lá „90-60-90“, ale osobnosti! Zúčastněte se!

 

Od 1. října do 31.prosince 2009 probíhala soutěž „Maturantka 2010“. Tato soutěž již byla ukončena. Všechny vítězky již máme vylosované... pokud se mezi nimi nenajdete, zapojte se do naší další soutěže a určitě budete mít více štěstí :-)

1. Iva VALENOVÁ datum plesu 24. 2. 2010
(výherkyně za Venesis Praha)
2. Veronika TYLOVÁ datum plesu 6. 3. 2010
(výherkyně za Đianthe Praha)
3. Martina FUKALOVÁ datum plesu 23. 1. 2010
(výherkyně za Venesis Třebíč)


Všem vítězkám GRATULUJEME!!!

 

Tentokrát něco pro Vaše drahé polovičky – Vašeho MUŽE, PŘÍTELE, KAMARÁDA

Co na sebe pro slavnostní společenské příležitosti, pánové?

Ve společenském a svatebním salonu VENÉSIS Vám, co do zvolení správného druhu obleku, ochotně poradí vyškolené asistentky prodeje nebo přímo stylistky.

Nyní jen stručný přehled o tom, co znamenají jednotlivá označení na pozvánkách ke slavnostním událostem, tedy co říká tzv. dress code:

 • black tie/cravate tie/smoking = smoking, v USA tzv. tuxedo - nejvyšší stupeň slavnostního oblečení. Nosí se na večerní slavnostní příležitosti jako jsou např. plesy, do divadla apod. Ženy si ve většině případů oblékají dlouhé šaty, velkou večerní. Nicméně, dnes už neporuší žádné normy pokud si obleče i krátké šaty. Záleží na charakteru akce apod.

 • formal dress = černý oblek, tmavý oblek. Nejběžnější večerní pánský oblek. Nosí se s kravatou na běžné společenské události.

 • white tie/cravate blanche = frak. Dnes je většinou nahrazen příjemnější variantou – smokingem. Ve vyjímečných případech je však frak předepsán na události jako galapremiéry, oficiální ceremoniály za účasti významných hostů, galaplesy, audience u prezidenta a svatby.

 • cutaway = žaket, méně častý slavnostní denní společenský oděv. Dnes se objevuje již jen velmi vyjímečně, převážně na svatbách.Klasická varianta žaketu je tzv. stresemann, který se dříve nosíval přes den jako slavnostní oděv. Jako doplněk slouží cylindr a hůl. 

Přidejte se mezi fanoušky značek Đianthe a Venesis. Budeme vás pravidelně informovat o všech akcích, soutěžích a novinkách. Budete v obraze. Stačí jen kliknout…